خدمات ما

طراح سایت

با استفاده از مهارت و تخصص خود و بروز ترین تکنیک های برنامه نویسی و با توجه به نیاز شما  وبسایتی زیبا و کاربردی می آفرینیم

nature_people

تور مجازی

تور مجازی امکان بازدید مجازی از یک محیط واقعی را برای مخاطبان فراهم می‌کند.با تهیه تور مجازی باکیفیت و انتشار و تبلیغ آن در سایت و شبکه‌های اجتماعی، بازدید و فروش شما را افزایش میدهیم.

wallet_giftcard

هدایای تبلیغاتی

یکی از اثر بخش ترین شیوه های بازاریابی، ارائه هدایای تبلیغاتی ماندگار  می باشد.  ما این افتخار را داریم که در رخداد این هدف با برند تجاری شما مشارکت نماییم.

camera

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

با استفاده ار تجهیزات مدرن و حرفه ای، تصاویری خاص و شگفت از محصولات، کارخانه، و … شما را مطابق با استانداردهای جهانی به ثبت میرسانیم

trending_up

دیجیتال مارکتینگ

ما تمامی خدمات موجود در حوزه بازاریابی دیجیتال و مدیریت شبکه های اجتماعی را با بالاترین کیفیت و بروز ترین تکنیک های بازار یابی دیجیتال عرضه می نماییم.

photo_size_select_large

طراحی گرافیکی و چاپ

با آفرینش ایده های بی همتا ، طراحی کاتالوگ و طراحی بروشور شما را با کیفیتی در خور سازمان تان ارائه خواهیم کرد، به گونه ای که نقشی ماندگار از برند تجاری شما در ذهن افراد بر جای خواهد گذاشت.

phonelink

واقعیت افزوده

واقعیت افزوده در دنیای امروز هر غیر ممکنی را ممکن می سازد و کاربردهای این تکنولوژی روز به روز در حال بیشتر شدن می باشد.کی فکرش رو می کرد که دنیای واقعی و دنیای مجازی انقدر به هم نزدیک بشن؟!!

ondemand_video

تولید فیلم و انیمیشن

طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی،از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده است

people

مشاور بازاریابی و توسعه برند

ما با تجربیات گسترده خود در امر مشاوره حرفه‌ای و اثربخش در زمینه بازاریابی، فروش و توسعه برند، مدیریت برند و مدیریت پروژه راهکارهایی علمی و تخصصی  به شما ارائه می‌نماییم.

فهرست